Наукова періодика України Держава та регіони


Корольков В. В. 
Прогнозування економічного розвитку регіону з використанням фактора технічного прогресу / В. В. Корольков // Держава та регіони. Сер. : Економіка та підприємництво. - 2013. - № 3. - С. 50-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2013_3_11
Розглянуто методологію прогнозування економічного зростання в регіоні на підставі дослідження структурних зрушень чисельного складу населення працездатного віку і фактора науково-технічного прогресу, який визначає продуктивність праці. На прикладі Запорізької області за наведеною методологією проведено моделювання і сформовано прогноз.
  Повний текст PDF - 346.603 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Корольков В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Корольков В. В. Прогнозування економічного розвитку регіону з використанням фактора технічного прогресу / В. В. Корольков // Держава та регіони. Сер. : Економіка та підприємництво. - 2013. - № 3. - С. 50-56. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drep_2013_3_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Корольков Владислав Васильович (1952–) (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського