Наукова періодика України Держава та регіони


Бікулов Д. Т. 
Тіньова економіка в контексті місцевого самоврядування / Д. Т. Бікулов // Держава та регіони. Сер. : Державне управління. - 2013. - № 3. - С. 96-101. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drdu_2013_3_20
Досліджено проблему відносин між тіньовим сектором та регіональною економікою. Визначено відносний рівень неформальних економічних відносин, їх характер та вплив на економіку міст і регіонів. Проаналізовано еволюцію відносин тіньового сектору з місцевими громадами від радянського до сучасного періоду. Встановлено місце неформальних відносин у державному управлінні в місцевому самоврядуванні та комплексний негативний вплив, який чинить тіньова економіка на економічну діяльність місцевих громад.
  Повний текст PDF - 322.558 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бікулов Д.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бікулов Д. Т. Тіньова економіка в контексті місцевого самоврядування / Д. Т. Бікулов // Держава та регіони. Сер. : Державне управління. - 2013. - № 3. - С. 96-101. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drdu_2013_3_20.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бікулов Дамір Тагірович (державне управління)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського