Наукова періодика України Держава та регіони


Сітнікова Н. С. 
Методи та механізми правового регулювання як специфічний спосіб владного впливу держави на розвиток олімпійського руху України / Н. С. Сітнікова // Держава та регіони. Сер. : Державне управління. - 2013. - № 3. - С. 83-90. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drdu_2013_3_18
Проаналізовано методи та механізми правового регулювання в спортивній сфері на сучасному етапі. Запропоновано схему механізму правового регулювання у даній сфері. Визначено стадії правового регулювання Олімпійського руху в Україні та виявлено основні причини, що гальмують розвиток спорту в Україні. Запропоновано основні заходи щодо покращання розвитку Олімпійського руху в Україні.
  Повний текст PDF - 336.523 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Сітнікова Н.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Сітнікова Н. С. Методи та механізми правового регулювання як специфічний спосіб владного впливу держави на розвиток олімпійського руху України / Н. С. Сітнікова // Держава та регіони. Сер. : Державне управління. - 2013. - № 3. - С. 83-90. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/drdu_2013_3_18.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського