Наукова періодика України Бібліотечний вісник


Сербін О. 
Історико-технологічні особливості еволюції систематичного каталогу бібліотеки: досвід майбутнього у новизні минулого / О. Сербін // Бібліотечний вісник. - 2012. - № 4. - С. 3-12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2012_4_1
Розглянуто основні аспекти реорганізації систематичного каталогу з метою вдосконалення його змістового наповнення. Встановлено, що рекласифікація каталогу напряму залежить від особливостей не тільки структури бібліотечно-бібліографічної класифікації, а й від її змісту. На конкретних прикладах продемонстровано історико-технологічні особливості еволюції каталогу бібліотеки, зокрема, Генерального систематичного каталогу НБУВ, та його переведення на ББК.
  Повний текст PDF - 311.506 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сербін О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сербін О. Історико-технологічні особливості еволюції систематичного каталогу бібліотеки: досвід майбутнього у новизні минулого / О. Сербін // Бібліотечний вісник. - 2012. - № 4. - С. 3-12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2012_4_1.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сербін Олег Олегович (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського