Наукова періодика України Бібліотечний вісник


Федотова О. 
Нормативна й виконавча документація органів державного управління 20 - 30-х років XX ст. як джерело з історії цензури друкованих видань в Україн / О. Федотова // Бібліотечний вісник. - 2005. - № 2. - С. 36-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2005_2_9
Зазначено, що нормативну й виконавчу документацію НКО (Народного комісаріату освіти) та його підрозділів слід розглядати як джерело з історії та цензури друкованих видань в Україні у 1920 - 1930 р.Отмечено, что нормативную и испольнительную документацию НКО (Народного комиссариата просвещения) и его подразделений следует рассматривать как источник истории цензуры печатных изданий в Украине 1920 - 1930 р.
  Повний текст PDF - 3.125 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Федотова О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Федотова О. Нормативна й виконавча документація органів державного управління 20 - 30-х років XX ст. як джерело з історії цензури друкованих видань в Україн / О. Федотова // Бібліотечний вісник. - 2005. - № 2. - С. 36-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2005_2_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Федотова Оксана Олегівна (історичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського