Наукова періодика України Бібліотечний вісник


Новальська Т. 
Українські просвітяни про вивчення "читача з народу" / Т. Новальська // Бібліотечний вісник. - 2004. - № 3. - С. 34-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2004_3_11
Розглянуто перші спроби українських просвітян щодо вивчення попиту та особливостей менталітету українського читача у другій половині XIX - на початку XX ст.: від постановки проблеми до практичних дій у цьому напрямі. Досліджено педагогічну та просвітницьку дільність українських громад та періодичних видань, проаналізовано стан шкільної освіти зазначеного періоду. Визначено внесок у справу вивчення читачів таких громадських діячів, як Б.Грінченко, М.Корф, Х.Алчевська, Д.А.Балика.
  Повний текст PDF - 5.842 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Новальська Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Новальська Т. Українські просвітяни про вивчення "читача з народу" / Т. Новальська // Бібліотечний вісник. - 2004. - № 3. - С. 34-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bv_2004_3_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Новальська Тетяна Василівна (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського