Наукова періодика України Буковинський медичний вісник


Микитюк О. П. 
Добова та сезонна характеристика процесів вільнорадикальної модифікації макромолекул та антиоксидантного захисту у хворих на остеоартроз / О. П. Микитюк // Буковинський медичний вісник. - 2013. - Т. 17, № 2. - С. 86-90. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bumv_2013_17_2_24
Проведено порівняння добової та сезонної організації вмісту в крові продуктів вільнорадикальної модифікації макромолекул та активності факторів антиоксидантного захисту в крові хворих на остеоартроз. Показано, що остеоартроз супроводжується порушенням як добової, так і сезонної організації вмісту в організмі досліджених показників.
  Повний текст PDF - 342.537 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Микитюк О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Микитюк О. П. Добова та сезонна характеристика процесів вільнорадикальної модифікації макромолекул та антиоксидантного захисту у хворих на остеоартроз / О. П. Микитюк // Буковинський медичний вісник. - 2013. - Т. 17, № 2. - С. 86-90. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bumv_2013_17_2_24.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського