Наукова періодика України Библиотеки национальных академий наук: проблемы функционирования, тенденции развития


Сорока М. Б. 
Украинская модель системы реферирования научной литературы / М. Б. Сорока // Библиотеки национальных академий наук: проблемы функционирования, тенденции развития. - 2000. - Вып. 1. - С. 97-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bnan_2000_1_14
Запропоновано українську модель системи реферування наукової літератури, яка базується на принципах розподіленої аналітико-синтетичної обробки документів локальними автоматизованими системами у видавництвах, видавничих організаціях, бібліотеках і галузевих інформаційних центрах з наступним централізованим формуванням загальнодержавної реферативної бази даних і підтримкою багатоаспектного використання її інформаційних ресурсів шляхом доведення їх до користувачів у вигляді галузевих серій РЖ і електронних копій цього журналу на компакт-дисках, а також засобами глобальних комп'ютерних мереж. До основи організації робіт з реферування публікацій покладено принцип зацікавленості індивідуальних і колективних авторів (учених, фахівців, наукових установ, навчальних закладів тощо) у включенні відомостей про результати своїх досліджень і розробок до національного інформаційного ресурсу.
  Повний текст PDF - 709.762 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Сорока М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Сорока М. Б. Украинская модель системы реферирования научной литературы / М. Б. Сорока // Библиотеки национальных академий наук: проблемы функционирования, тенденции развития. - 2000. - Вып. 1. - С. 97-103. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bnan_2000_1_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Сорока Марина Борисівна (соціальні комунікації)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського