Наукова періодика України Буковинський математичний журнал


Самойленко Ю. І. 
Існування розв'язку задачі Коші для лінійного рівняння з частинними похідними першого порядку зі змінними коефіцієнтами у просторі швидко спадних функцій / Ю. І. Самойленко // Буковинський математичний журнал. - 2013. - Т. 1, № 1-2. - С. 120-124. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bmj_2013_1_1-2_21
  Повний текст PDF - 332.572 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Самойленко Ю.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Самойленко Ю. І. Існування розв'язку задачі Коші для лінійного рівняння з частинними похідними першого порядку зі змінними коефіцієнтами у просторі швидко спадних функцій / Ю. І. Самойленко // Буковинський математичний журнал. - 2013. - Т. 1, № 1-2. - С. 120-124. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bmj_2013_1_1-2_21.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Самойленко Юлія Іванівна (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського