Наукова періодика України Буковинський математичний журнал


Лукашів Т. О. 
Асимптотична стохастична стійкість в цілому сильного розв'язку стохастичних диференціальних рівнянь Іто-Скорохода випадкової структури / Т. О. Лукашів, В. К. Ясинський // Буковинський математичний журнал. - 2013. - Т. 1, № 1-2. - С. 96-102. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bmj_2013_1_1-2_17
  Повний текст PDF - 347.036 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Лукашів Т.
  • Ясинський В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Лукашів Т. О. Асимптотична стохастична стійкість в цілому сильного розв'язку стохастичних диференціальних рівнянь Іто-Скорохода випадкової структури / Т. О. Лукашів, В. К. Ясинський // Буковинський математичний журнал. - 2013. - Т. 1, № 1-2. - С. 96-102. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/bmj_2013_1_1-2_17.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Лукашів Тарас Олегович (фізико-математичні науки)
  • Ясинський Володимир Кирилович (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського