Наукова періодика України Бізнес Інформ


Познякова О. В. 
Впровадження екологічних технологій на підприємствах залізничного транспорту / О. В. Познякова, А. Л. Жайворінок // Бізнес Інформ. - 2018. - № 5. - С. 217-222. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_5_33
Мета роботи - аналіз екологістичної складової функціонування залізничного транспорту, аналіз досвіду інших країн та напрямів упровадження заходів екологістики на підприємствах залізничного транспорту. Висвітлено питання впровадження екологістики на підприємствах залізничного транспорту. Проаналізовано вплив наслідків функціонування залізниці на екосистему та описано застосування екологічних технологій. Приведено приклади застосування екологічних технологій на залізницях світу, зокрема описано новітні екологічно дружні технології, інновації та ноу-хау, які впроваджуються на залізницях різних країн з метою зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Наведено досвід використання альтернативних джерел енергії як для тягового та нетягового рухомого складу, так і для обслуговування стаціонарних об'єктів на залізничному транспорті. Перспективи впровадження екологічних технологій на залізничному транспорті України полягають у покращенні екологічної ситуації в екосистемах, де функціонують залізниці.
  Повний текст PDF - 241.593 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Познякова О.
 • Жайворінок А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Познякова О. В. Впровадження екологічних технологій на підприємствах залізничного транспорту / О. В. Познякова, А. Л. Жайворінок // Бізнес Інформ. - 2018. - № 5. - С. 217-222. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2018_5_33.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Познякова Оксана Вікторівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського