Наукова періодика України Бізнес Інформ


Романов А. Д. 
Оцінка стану соціально-психологічного клімату на підприємстві / А. Д. Романов // Бізнес Інформ. - 2015. - № 8. - С. 303-308. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_8_48
Надано методичні рекомендації щодо оцінки стану соціально-психологічного клімату колективу на підприємстві з урахуванням його ключових домінант з точки зору синергетичного підходу. У результаті проведеного дослідження доведено можливість розглядати систему соціально-психологічного клімату з точки зору синергетичного підходу за рахунок зіставлення базових принципів, сформовано методичні рекомендації стосовно оцінки стану соціально-психологічного клімату як складної динамічної системи з урахуванням точок біфуркації та атракторів, сформульовано переваги та недоліки такого підходу, а також визначено ключові домінанти соціально-психологічного клімату (особистісну, групову та організаційну (корпоративну)), які мають пріоритетний вплив на його стан. Метою подальших досліджень є визначення впливу трьох складових (домінант) соціально-психологічного клімату колективу на його загальний рівень на підприємстві.
  Повний текст PDF - 631.901 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Романов А.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Романов А. Д. Оцінка стану соціально-психологічного клімату на підприємстві / А. Д. Романов // Бізнес Інформ. - 2015. - № 8. - С. 303-308. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_8_48.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Романов Артур Дмитрович (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського