Наукова періодика України Бізнес Інформ


Вядрова Н. Г. 
Фінансова стійкість банківського сектора під впливом структури власних фінансів та макроекономічних чинників / Н. Г. Вядрова, І. В. Нагай // Бізнес Інформ. - 2015. - № 3. - С. 217-225. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_3_34
Поглиблено теоретико-методичні підходи до визначення найсуттєвіших факторів впливу на фінансову стійкість банків і банківського сектора загалом і розроблено управлінські заходи, спрямовані на зменшення їх негативного впливу. У процесі дослідження було розглянуто праці, присвячені проблематиці капіталізації банків, підтримці ліквідності та підвищення їх фінансової стійкості. Розраховано параметри багатофакторних моделей залежності фактичних значень нормативів капіталу та ліквідності банків від зовнішніх та внутрішніх факторів. Проведено дослідження впливу кожного з факторів на фінансову стійкість окремого банку, на прикладі ПАТ КБ "Приватбанк", і банківського сектора загалом, що дозволило виявили найсуттєвіші зовнішні та внутрішні фактори впливу. Результатом дослідження даного напрямку є розробка рекомендацій щодо підтримки та покращання фінансової стійкості, забезпечення достатнього рівня капіталу, підтримки існуючого рівня ліквідності, мінімізації впливу внутрішніх та зовнішніх факторів. Перспективним напрямом є дослідження впливу на фінансову стійкість банку (з точки зору обов'язкових нормативів кредитного ризику та інвестування) макроекономічних чинників та внутрішніх факторів, зокрема структури інвестиційного та кредитного портфелів окремого банку та банківського сектора.
  Повний текст PDF - 416.621 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Вядрова Н.
 • Нагай І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Вядрова Н. Г. Фінансова стійкість банківського сектора під впливом структури власних фінансів та макроекономічних чинників / Н. Г. Вядрова, І. В. Нагай // Бізнес Інформ. - 2015. - № 3. - С. 217-225. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_3_34.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Нагай Ірина Василівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського