Наукова періодика України Бізнес Інформ


Мандзіновська Х. О. 
Комплексний підхід до аналізу та оцінки фінансово-економічної діяльності підприємств машинобудування / Х. О. Мандзіновська // Бізнес Інформ. - 2015. - № 2. - С. 156-161. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_2_27
Мета роботи - дослідження сучасного стану підприємств машинобудівної галузі на основі даних Державної служби статистики України за 2009 - 2014 рр. Розглянуто основні фінансові показники діяльності машинобудівних підприємств, а саме: фінансовий результат до оподаткування; частку прибуткових підприємств і підприємств, що зазнали збитку; сума збитку та прибутку, а також рентабельність операційної діяльності. Визначено, яке місце займає машинобудування у промисловості країни загалом. Виконано аналіз обсягу та структури виробництва й реалізації продукції даної галузі. Проаналізовано індекси промислової продукції машинобудування за видами діяльності у відсотках до попереднього року. Визначено кількість інноваційно активних підприємств за аналізований період. У результаті дослідження виділено основні тенденції розвитку машинобудування в Україні, виявлено проблеми та загрози, з якими стикаються вітчизняні машинобудівні підприємства, що, у свою чергу, уповільнюють або унеможливлюють їх подальший розвиток, та окреслено подальші перспективи розвитку вітчизняного машинобудівного комплексу. Перспектива подальших досліджень у даному напрямі повинна будуватися на підборі ефективних методів управління машинобудівними підприємствами з метою закріплення позицій та підвищення конкурентоспроможності даної галузі.
  Повний текст PDF - 476.973 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мандзіновська Х.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мандзіновська Х. О. Комплексний підхід до аналізу та оцінки фінансово-економічної діяльності підприємств машинобудування / Х. О. Мандзіновська // Бізнес Інформ. - 2015. - № 2. - С. 156-161. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2015_2_27.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Мандзіновська Христина Орестівна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського