Наукова періодика України Бізнес Інформ


Попова М. М. 
Сучасний стан виноградарства і виноробства України та роль її окремих регіонів у розвитку галузі / М. М. Попова // Бізнес Інформ. - 2014. - № 7. - С. 136-142. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_7_26
Розглянуто та системно проаналізовано сучасний стан виноградарсько-виноробної галузі України та її окремих виноградарських регіонів у динаміці за ряд років. На підставі аналізу основних показників виробництва винограду та виноматеріалів у Херсонській області в порівнянні із середніми показниками по Україні досліджено потенційну потужність Херсонщини в досягненні високого рівня конкурентоспроможності виноградної продукції на внутрішньому і зовнішньому ринках; визначено роль виноградарської галузі Херсонської області з огляду на політичну та економічну ситуацію, що склалася в Україні на теперішній час. Виявлено та аналітично розглянуто основні проблеми виноградарсько-виноробної галузі України та окремих регіонів, зокрема Херсонщини, такі як кліматично-сировинна, сортова, велика питома вага застарілих площ виноградних плантацій, відсутність сучасної матеріально-технічної бази тощо. Як висновок запропонована ідея створення загальної концепції розвитку виноградарсько-виноробної галузі України з урахуванням потенційних природних можливостей окремих виноградарських регіонів.
  Повний текст PDF - 580.266 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Попова М.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Попова М. М. Сучасний стан виноградарства і виноробства України та роль її окремих регіонів у розвитку галузі / М. М. Попова // Бізнес Інформ. - 2014. - № 7. - С. 136-142. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_7_26.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського