Наукова періодика України Бізнес Інформ


Яресько Р. С. 
Ризикологічні аспекти інвестиційного проекту у сфері атомної енергетики / Р. С. Яресько // Бізнес Інформ. - 2014. - № 6. - С. 73-79. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_6_14
На основі аналізу наукових праць з формування підходів до ідентифікації ризиків інвестиційного проекту на атомних електростанціях визначено, що надана тематика є малодослідженою. У результаті метою роботи є вдосконалення науково-методичного підходу до ідентифікації ризиків інвестиційного проекту на АЕС на основі причинно-наслідкового зв'язку категорій ризику (передумови виникнення ризиків, ризикоутворюючі фактори, ризикові ситуації). Ідентифікація ризиків, здійснена у статті, полягає у виявленні потенційних подій та загроз, які є специфічними для АЕС, а тому запропоновано їх групувати за джерелами наслідків. Таким чином, сформовано три ключові групи ризиків: аварійна, фінансова і екологічна ситуації. Завдяки проведеній ідентифікації ризиків виявлено доцільність оцінки цих потенційних груп ризиків на основі економічних параметрів для визначення величини і ступеня їх впливу на реалізацію інвестиційного проекту, що буде відображено в подальших дослідженнях.
  Повний текст PDF - 411.295 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Яресько Р.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Яресько Р. С. Ризикологічні аспекти інвестиційного проекту у сфері атомної енергетики / Р. С. Яресько // Бізнес Інформ. - 2014. - № 6. - С. 73-79. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_6_14.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Яресько Рената Сергіївна (економічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського