Наукова періодика України Бізнес Інформ


Бунтов І. Ю. 
Перспективи розвитку досліджень зі створення біопалива в Україні / І. Ю. Бунтов // Бізнес Інформ. - 2014. - № 12. - С. 267-275. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_12_37
Наведено основні напрямки використання енергоресурсів поновлюваної енергії, накопиченої живою речовиною завдяки фотосинтезу, а саме - біопалива в країнах світу і в Україні. Встановлено, що вирішенням проблеми створення промислового виробництва біопалива в Україні є: значне підвищення ефективності виробництва різного типу біопалив шляхом розширення сировинної бази, із застосуванням нових нетрадиційних культур і вдосконаленням традиційних культур шляхом селекції та використання досягнень геноміки і біотехнології; створення та вдосконалення технологій одержання біопалив і білкових концентратів з різних культур і решток сільськогосподарського виробництва та продукції лісового господарства. Представлено результати виконання цільової комплексної програми наукових досліджень НАН України "Біомаса як паливна сировина" ("Біопалива") за 2007 - 2012 рр., а також цільової комплексної програми наукових досліджень НАН України "Біологічні ресурси і новітні технології біоенергоконверсії", прийнятої на 2013 - 2017 рр., у 2013 р. і визначено очікувані результати виконання вказаної програми до 2017 р.
  Повний текст PDF - 389.84 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Бунтов І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Бунтов І. Ю. Перспективи розвитку досліджень зі створення біопалива в Україні / І. Ю. Бунтов // Бізнес Інформ. - 2014. - № 12. - С. 267-275. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2014_12_37.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського