Наукова періодика України Бізнес Інформ


Цюрко І. А. 
Модель ідеального керівника відділу персоналу / І. А. Цюрко // Бізнес Інформ. - 2013. - № 12. - С. 372-377. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2013_12_68
Розроблено модель керівника відділу персоналу, що наближається до ідеальної за класифікаційною ознакою іорієнтація на роботу з персоналом та орієнтація на реалізацію стратегії ефективного управління підприємствомі. При побудові моделі "ідеального керівника" відділу персоналу було застосовано компетентісний підхід з використанням моделі компетенцій "20 граней". С помощью методу анкетування працівників відділу персоналу заводу було проведене оцінювання директора з персоналу за моделлю компетенцій і20 гранейі. За результатами оцінки виявлено сильні та слабкі сторони в роботі керівника. Запропоновано виокремлювати чотири типи керівників: "ідеальний керівник", "комунікатор", "формаліст" і "потужний механізм". Відмінність між представленими типами керівників відділу персоналу залежить від того, наскільки вони у своїй роботі орієнтуються на роботу з персоналом і на реалізацію стратегії ефективного управління підприємством.
  Повний текст PDF - 439.505 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Цюрко І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Цюрко І. А. Модель ідеального керівника відділу персоналу / І. А. Цюрко // Бізнес Інформ. - 2013. - № 12. - С. 372-377. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/binf_2013_12_68.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського