Наукова періодика України Адаптивні системи автоматичного управління


Романенко А. Ю. 
Узагальнена модель розпізнавання голосових команд / А. Ю. Романенко, В. В. Олійник // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2017. - № 1. - С. 130-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2017_1_15
Показано актуальність теми розпізнавання мови у зв'язку з ростом об'ємів ринку, пов'язаного з цією технологією. Базовою та однією з найважливіших задач з області розпізнавання мови є задача розпізнавання голосових команд. Суть цієї задачі полягає у тому, що потрібно перетворити обмежений тишею набір звуків, який відповідає одному слову, у текст. Існує багато систем та моделей вирішення цієї задачі та задачі розпізнавання мови. Але для практичного використання при розробці нової системи розпізнавання голосових команд або порівнянні елементів та модифікації існуючої ці моделі вимагають доопрацювання. Запропонована модель має модульну будову та покликана усунути недоліки існуючих систем. Модель складається з блоків, що вирішують важливі підзадачі, з точки зору задачі розпізнавання голосових команд. Функції блоків детально описані в статті. Вищезгадана модель використовується для створення власної системи розпізнавання голосових команд. Модель знижує поріг входження, необхідний для розробки нової системи та полегшує порівняння існуючих систем.
  Повний текст PDF - 281.173 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Романенко А.
 • Олійник В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Романенко А. Ю. Узагальнена модель розпізнавання голосових команд / А. Ю. Романенко, В. В. Олійник // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2017. - № 1. - С. 130-139. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2017_1_15.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Олійник Володимир Валентинович (технічні науки)
 • Олійник Володимир Володимирович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського