Наукова періодика України Адаптивні системи автоматичного управління


Михайленко В. В. 
Дослідження електромагнітних процесів у дванадцятипульсному перетворювачі з чотиризонним регулюванням напруги / В. В. Михайленко // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2017. - № 1. - С. 96-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2017_1_11
Мета роботи - використання методу багатопараметричних функцій з застосуванням пакету MATHCAD для аналізу електромагнітних процесів у електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Проаналізовано електромагнітні процеси в електричних колах напівпровідниковими з комутаторами. Створено математичну модель для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням вихідної напруги. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси в електричних колах.Проаналізовано електромагнітні процеси в електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель для аналізу перехідних процесів у напівпровідникових перетворювачах з активно-індуктивним навантаженням. Наведено графіки, що відображають перехідні процеси в електричних колах. Виконано розвиток методу багатопараметричних модулювальних функцій для спрощення аналізу перехідних процесів у електричних колах з урахуванням втрат у ключових елементах. Розрахунок проводився у два етапи. На першому етапі не враховувались втрати в ключових елементах напівпровідникового перетворювача, а на другому етапі втрати враховано.Проаналізовано електромагнітні процеси в електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням вихідної напруги. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси в електричних колах. Проведено системний аналіз електромагнітних процесів у модуляційному напівпровідниковому перетворювачі з дев'ятнадцятизонним регулюванням вихідної напруги з активно-індуктивним навантаженням. Досліджено електромагнітні процеси у напівпровідниковому перетворювачі модуляційного типу. Ключові елементи були прийняті ідеальними.Проведено аналіз електромагнітних процесів у електричних колах з напівпровідниковими комутаторами. Створено математичну модель для аналізу електромагнітних процесів у напівпровідникових перетворювачах з широтно-імпульсним регулюванням вихідної напруги. Наведено графіки, що відображають електромагнітні процеси в електричних колах. Проведено системний аналіз електромагнітних процесів у модуляційному напівпровідниковому перетворювачі з двадцатичотиризонним регулюванням вихідної напруги з активно-індуктивним навантаженням. Досліджено електромагнітні процеси у напівпровідниковому перетворювачі модуляційного типу. Ключові елементи були прийняті ідеальними.
  Повний текст PDF - 305.102 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Михайленко В.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Михайленко В. В. Дослідження електромагнітних процесів у дванадцятипульсному перетворювачі з чотиризонним регулюванням напруги / В. В. Михайленко // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2017. - № 1. - С. 96-100. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2017_1_11.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Михайленко Владислав Володимирович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського