Наукова періодика України Адаптивні системи автоматичного управління


Ткач М. М. 
Математичне моделювання кiнематичних зв’язкiв антропоморфного крокуючого апарата / М. М. Ткач, Д. О. Гуменний // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2014. - № 2. - С. 84-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2014_2_15
  Повний текст PDF - 160.694 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Ткач М.
  • Гуменний Д.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Ткач М. М. Математичне моделювання кiнематичних зв’язкiв антропоморфного крокуючого апарата / М. М. Ткач, Д. О. Гуменний // Адаптивні системи автоматичного управління. - 2014. - № 2. - С. 84-91. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/asau_2014_2_15.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Ткач Михайло Мартинович (технічні науки)
  • Гуменний Дмитро Олександрович (технічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського