Наукова періодика України Актуальні питання фармацевтичної і медичної науки та практики


Галькевич І. Й. 
Ідентифікація буспірону та його метаболітів у сечі методом газової хроматографії з мас-селективним детектором / І. Й. Галькевич, Я. Г. Тарнавська, Ю. І. Бідниченко // Актуальні питання фармацевтичної і медичної науки та практики. - 2013. - № 2. - С. 90-92. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/apfimntp_2013_2_28
Разработаны условия разделения буспирона и его 8 метаболитов в моче методом ГХ-МС на капиллярной колонке HP-1 methylsiloxane. По масс-спектрам проведена идентификация метаболитов. Для очистки мочи предложены условия твердофазой экстракции.
  Повний текст PDF - 390.757 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Галькевич І.
 • Тарнавська Я.
 • Бідниченко Ю.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Галькевич І. Й. Ідентифікація буспірону та його метаболітів у сечі методом газової хроматографії з мас-селективним детектором / І. Й. Галькевич, Я. Г. Тарнавська, Ю. І. Бідниченко // Актуальні питання фармацевтичної і медичної науки та практики. - 2013. - № 2. - С. 90-92. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/apfimntp_2013_2_28.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського