Наукова періодика України Актуальні проблеми економіки


Мельник Т. О. 
Економіка України в період незалежності: втрати, прорахунки і перспективи розвитку / Т. О. Мельник // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 8. - С. 42-49. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ape_2012_8_8
Проаналізовано сучасний стан економіки України (на кінець 2011 р.) у порівнянні зі станом 1990 року. Визначено ключові економічні перетворення, які сталися у країні за останні два десятиліття. Зроблено спробу дати відповідь на просте запитання: чому економіка України не використала свій величезний потенціал і за 20 років втратила 34 % ВВП. Це результат, якого не мала жодна країна у світі.
  Повний текст PDF - 320.833 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мельник Т.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мельник Т. О. Економіка України в період незалежності: втрати, прорахунки і перспективи розвитку / Т. О. Мельник // Актуальні проблеми економіки. - 2012. - № 8. - С. 42-49. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ape_2012_8_8.

    Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   
  Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
  Пам`ятка користувача

  Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського