Наукова періодика України Аннали Мечниківського інституту


Волянский А. Ю. 
Распространенность инфицирования герпетическими вирусами среди часто болеющих детей / А. Ю. Волянский, Е. С. Конорева // Аннали Мечниковського інституту. - 2014. - № 3. - С. 56-59. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ami_2014_3_12
  Повний текст PDF - 346.885 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Волянский А.
  • Конорева Е.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Волянский А. Ю. Распространенность инфицирования герпетическими вирусами среди часто болеющих детей / А. Ю. Волянский, Е. С. Конорева // Аннали Мечниковського інституту. - 2014. - № 3. - С. 56-59. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/ami_2014_3_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського