Наукова періодика України Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України


Лісикевич В. А. 
Про реберно-локальні деформації квадратичних форм Тітса найменших несерійних ч. в. множин / В. А. Лісикевич // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2015. - Т. 12, № 3. - С. 175-183. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2015_12_3_21
  Повний текст PDF - 112.939 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Лісикевич В.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Лісикевич В. А. Про реберно-локальні деформації квадратичних форм Тітса найменших несерійних ч. в. множин / В. А. Лісикевич // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2015. - Т. 12, № 3. - С. 175-183. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2015_12_3_21.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського