Наукова періодика України Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України


Нижник И. Л. 
Инвариантные меры при отображении отрезка на себя / И. Л. Нижник, Л. П. Нижник // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2015. - Т. 12, № 2. - С. 307-314. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2015_12_2_17
  Повний текст PDF - 424.991 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Нижник И.
  • Нижник Л.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Нижник И. Л. Инвариантные меры при отображении отрезка на себя / И. Л. Нижник, Л. П. Нижник // Збірник праць Інституту математики Національної академії наук України. - 2015. - Т. 12, № 2. - С. 307-314. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zpim_2015_12_2_17.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Нижник Леонід Павлович (1935–) (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського