Наукова періодика України Збірник наукових праць співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика


Соловйов О. С. 
Неофармацевтичні проекти державного законодавчо-нормативного делікту правового забезпечення фармацевтичної галузі в Україні. Повідомлення 4 / О. С. Соловйов // Збірник наукових праць співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2014. - Вип. 23(4). - С. 524-531. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Znpsnmapo_2014_23%284%29__91
Останні роки характеризуються бурхливим сплеском у нормотворчій продуктивності. Разом з тим, спостерігається деяке пригальмування або нерівномірне відставання, розвиток та юридично-правове наповнення окремих гілок у системі єдності взаємопов'язаних її підсистем та компонентів. Мета роботи - вдосконалення взаємопов'язаних, взаємопідживлювальних чинників регуляторної політики і практики введення фармацевтичного делікту в адмініструванні специфічної діяльності. Об'єкт дослідження - міжнародні, європейські та вітчизняні законодавчі, нормотворчі процеси регуляторної політики фармації. Предмет дослідження визначає ефективні шляхи прискореного процесу, створення та адаптації законодавчих, нормативно-правових чинників фармацевтичного сектора охорони здоров'я України, інтегрованих до міжнародних та європейських вимог GMP, GDP, GPP та інших належних практик. Система методологічної стратегії як цілого полягає у застосуванні сукупності методів, принципів, прийомів, способів і засобів їх реалізації. Конкретні методи, як приватне до цілого, передбачають емпіричні методи парних, порівняльних, багатоваріантних або суто визначених стандартних вимог регуляторного адміністративного права. Запропоновано проекти постанов Уряду України та підгалузевих нормативно-правових чинників. Внесені пропозиції розглянуто на парламентських слуханнях (15.06.2011 р.), Рекомендації якої затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 6 жовтня 2011 р. № 3901-VI. Запропоновано та прийнято проект постанови Кабінету Міністрів України: "Про затвердження Порядку введення в обіг і експлуатацію медичних виробів, які пройшли державну реєстрацію, внесені у державний реєстр медичної техніки і виробів медичного призначення і дозволені для застосування на території України". Висновки: нововведені правила поведінки щодо технічних регламентів для учасників фармацевтичного ринку з реалізації виробів медичного призначення (ВМП) гармонізовані до міжнародних вимог, уніфіковують процедуру та надають право презумпції відповідності за означеними критеріями.
  Повний текст PDF - 863.067 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Соловйов О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Соловйов О. С. Неофармацевтичні проекти державного законодавчо-нормативного делікту правового забезпечення фармацевтичної галузі в Україні. Повідомлення 4 / О. С. Соловйов // Збірник наукових праць співробітників НМАПО ім. П. Л. Шупика. - 2014. - Вип. 23(4). - С. 524-531. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Znpsnmapo_2014_23(4)__91.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Соловйов Олексій Станіславович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського