Наукова періодика України Здоровье мужчины


Черненко Д. В. 
Шляхи покращання довготривалої функції дренажів при зовнішньому та внутрішньому дренуванні нирок у хворих з обструктивними нефропатіями / Д. В. Черненко, В. В. Черненко, А. Л. Клюс, В. Н. Шило // Здоровье мужчины. - 2017. - № 1. - С. 39-43. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdmu_2017_1_9
Наведено результати і шляхи покращання якості та довготривалості функціонування перкутанних нефростом та стентів у хворих з обструктивними нефропатіями, шляхом застосування фітопрепарату канефрон Н по 3 пігулки (75 крапель) тричі на день постійно протягом 3 міс. Одержано переконливі результати переваг комплексної терапії з фітопрепаратом канефрон Н та зниження кількості обструкцій дренажів до 3 % у порівнянні з групою порівняння - 53 %, що в свою чергу продовжує функцію встановлених дренажів, надає відповідний економічний ефект, зменшує кількість гострих пієлонефритів та покращує якість життя хворих з довготривалим дренуванням нирок.
Цитованість авторів публікації:

Бібліографічний опис для цитування:

Черненко Д. В. Шляхи покращання довготривалої функції дренажів при зовнішньому та внутрішньому дренуванні нирок у хворих з обструктивними нефропатіями / Д. В. Черненко, В. В. Черненко, А. Л. Клюс, В. Н. Шило // Здоровье мужчины. - 2017. - № 1. - С. 39-43. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdmu_2017_1_9.

Черненко Д. В.Черненко В. В.Клюс А. Л.Шило В. Н.Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
(cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Черненко Дмитро Васильович (медичні науки)
  • Черненко Дмитро Васильович (медичні науки)
  • Черненко Василь Васильович (фармацевтичні науки)
  • Черненко Вікторія Валентинівна (медичні науки)
  • Клюс Андрій Леонідович (медичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського