Наукова періодика України Здоровье мужчины


Бойко А. І. 
Критерії зворотності патофункціональних змін сечового міхура після хірургічного лікування з приводу доброякісної гіперплазії передміхурової залози / А. І. Бойко, О. В. Шмуліченко // Здоровье мужчины. - 2013. - № 3. - С. 170-172. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdmu_2013_3_41
Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (ДГПЗ) - це найбільш поширена причина інфравезикальної обструкції у чоловіків. Сечовий міхур є першою і дуже важливою "мішенню" під час розвитку інфравезикальної обструкції, спричиненої збільшеною ПЗ і реагує змінами в стінці. Анатомо-функціональні зміни в сечовому міхурі при ДГПЗ до та після оперативного втручання свідчать, що зміни в органах сечовидільної системи внаслідок інфравезикальної обструкції мають етапність розвитку. Уродинамічне дослідження у пацієнтів з ДГПЗ дозволило встановити наявність і ступінь інфравезикальної обструкції, що надало змогу диференційовано підходити до вибору оперативного втручання і прогнозувати результат лікування. За допомогою аналізу змін функціонального стану детрузора до та після операції розробили схему критеріїв, які відображають ступінь відновлення патофункціонального стану детрузора, що надасть можливість визначити ефективність лікування хворих, покращити якість життя цієї категорії хворих та прогнозу захворювання.
  Повний текст PDF - 177.173 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Бойко А.
 • Шмуліченко О.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Бойко А. І. Критерії зворотності патофункціональних змін сечового міхура після хірургічного лікування з приводу доброякісної гіперплазії передміхурової залози / А. І. Бойко, О. В. Шмуліченко // Здоровье мужчины. - 2013. - № 3. - С. 170-172. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Zdmu_2013_3_41.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Бойко Андрій Іванович (медичні науки)
 • Бойко Андрій Ігорович (фармацевтичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського