Наукова періодика України Вісник Запорізького національного університету


Пожуєва І.С. 
Соціодинамічна економіко-математична модель дослідження комплексних міграційних феноменів / І.С. Пожуєва, О.В. Коротунова, Т.І. Левицька // Вісник Запорізького національного університету. Економічні науки. - 2014. - № 2. - С. 107-115. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vznu_eco_2014_2_13
  Повний текст PDF - 727.863 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Пожуєва І.
  • Коротунова О.
  • Левицька Т.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Пожуєва І.С. Соціодинамічна економіко-математична модель дослідження комплексних міграційних феноменів / І.С. Пожуєва, О.В. Коротунова, Т.І. Левицька // Вісник Запорізького національного університету. Економічні науки. - 2014. - № 2. - С. 107-115. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vznu_eco_2014_2_13.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського