Наукова періодика України Вісник Житомирського державного технологічного університету


Маковійчук О. В. 
Обліково-класифікаційний підхід франчайзингових операцій / О. В. Маковійчук // Вісник Житомирського державного технологічного університету. Сер. : Економічні науки. - 2013. - № 1. - С. 129-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vzhdtu_econ_2013_1_28
  Повний текст PDF - 869.075 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Маковійчук О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Маковійчук О. В. Обліково-класифікаційний підхід франчайзингових операцій / О. В. Маковійчук // Вісник Житомирського державного технологічного університету. Сер. : Економічні науки. - 2013. - № 1. - С. 129-132. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vzhdtu_econ_2013_1_28.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського