Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Shchogolev S. 
On a one class of the solutions of the nonlinear first-order differential equation with oscillating coefficients / S. Shchogolev // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 65-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_9
Для нелінійного диференціального рівняння першого порядку, коефіцієнти якого зображувані у вигляді абсолютно та рівномірно збіжних рядів Фур'є з повільно змінними коефіцієнтами та частотою, одержано умови існування частинного розв'язку аналогічної структури в резонансному випадку.
  Повний текст PDF - 388.534 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Shchogolev S.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Shchogolev S. On a one class of the solutions of the nonlinear first-order differential equation with oscillating coefficients / S. Shchogolev // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 65-70. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_9.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського