Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Кореновский А. А. 
Асимптотические разложения исчезающих решений дифференциальных уравнений в одном особом случае / А. А. Кореновский // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 17-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_5
Рассмотрена система квазилинейных дифференциальных уравнений с исчезающими (суммируемыми и несуммируемыми) при t -> +inf множителями в правой части. Приведены достаточные условия, при выполнении которых для данной системы построены асимптотические в определенном смысле разложения O-решений при t -> +inf.
  Повний текст PDF - 598.195 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Кореновский А.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Кореновский А. А. Асимптотические разложения исчезающих решений дифференциальных уравнений в одном особом случае / А. А. Кореновский // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 17-31. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_5.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського