Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Шацький І. П. 
Закриття тріщини, сполученої зі щілиною, в пластині за згину з розтягом - стиском / І. П. Шацький // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 103-107. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_13
У двовимірній постановці розглянуто мішану задачу про контактну взаємодію берегів наскрізної тріщини, сполученої з вузькою щілиною на одній прямій, за сукупної дії на пластину мембранного та згинального навантажень. Береги щілини не контактують. Явище закриття тріщини, зумовлене деформацією згину, враховується з використанням моделі контакту вздовж лінії. На підставі аналітичного розв'язку задачі досліджено розподіли стрибків переміщення, кута повороту і контактних реакцій на розрізі для довільних співвідношень величин мембранного та згинального навантажень.
  Повний текст PDF - 486.884 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Шацький І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Шацький І. П. Закриття тріщини, сполученої зі щілиною, в пластині за згину з розтягом - стиском / І. П. Шацький // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 103-107. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_13.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Шацький Іван Петрович (фізико-математичні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського