Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Vityuk A. N. 
Boundary-value problem for differential equation with mixed Riemann-Liouville derivative of fractional order / A. N. Vityuk, A. V. Mykhailenko // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 71-79. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_10
Одержано достатні умови розв'язності крайової задачі для диференціального рівняння, що містить мішану похідну Рімана - Лiувiлля дробового порядку.
  Повний текст PDF - 422.654 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Vityuk A.
  • Mykhailenko A.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Vityuk A. N. Boundary-value problem for differential equation with mixed Riemann-Liouville derivative of fractional order / A. N. Vityuk, A. V. Mykhailenko // Вісник Одеського національного університету. Математика і механіка. - 2014. - Т. 19, Вип. 4. - С. 71-79. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2014_19_4_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського