Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Воробьев Я. А. 
Плотностная теорема для Z-функции Гекке поля гауссовых чисел / Я. А. Воробьев // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 26-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_5
Изучено распределение нулей дзета-функции Гекке в критической области над полем гауссовых чисел Q(i). Получена нетривиальная опенка для дзета-суммы равномерно для m и Im(s). Данная оценка является аналогом оценки дзета-суммы для дельта-функции Гимана. Такая оценка играет важную роль в построении асимптотической оценки для числа нулей дзета-функции Гекке. Используя модифицированную лемму Хала и метод Хиз-Брауна, введен аналог плотностной теоремы для Zm(s) в 3-й степени при условии <$Em~symbol Щ~0>.
  Повний текст PDF - 586.702 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Воробьев Я.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Воробьев Я. А. Плотностная теорема для Z-функции Гекке поля гауссовых чисел / Я. А. Воробьев // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 26-38. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_5.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського