Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Шот І. Я. 
Чисельне розв'язування задач теорії тонких оболонок, податливих на зсув та стиснення / І. Я. Шот // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 132-141. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_15
У матричному вигляді записано ключові співвідношення для визначення напружено-деформованого стану тонких оболонок, податливих на зсув та стиснення, знаходження власних частот вільних коливань та початкового післякритичного стану розглядуваних оболонок, за допомогою методу скінченних елементів. Наведено низку числових прикладів.
  Повний текст PDF - 512.571 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Шот І.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Шот І. Я. Чисельне розв'язування задач теорії тонких оболонок, податливих на зсув та стиснення / І. Я. Шот // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 132-141. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_15.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського