Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Fugelo N. A. 
Square-free numbers in the sequence (n2+1) / N. A. Fugelo, P. Popovich // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 115-120. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_13
Пусть B2(x) зто число бесквадратных чисел, принадлежащих последовательности сдвинутых квадратов в интервале [1, x). Ранее было изучено распределение значений некоторых арифметических функций на данной последовательности. Функция B2(x) представляет собой обобщение счетной функции для бесквадратных целых в интервале [1, x). Р. Беллман получил нетривиальную оценку для B2(x). Уточнена оценка Беллмана с использованием сочетания элементарного и аналитического методов.
  Повний текст PDF - 441.071 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Fugelo N.
  • Popovich P.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Fugelo N. A. Square-free numbers in the sequence (n2+1) / N. A. Fugelo, P. Popovich // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 115-120. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_13.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського