Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Lelechenko A. V. 
Parity of the number of primes in a given interval and algorithms of the sublinear summation / A. V. Lelechenko // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 104-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_12
Предложен алгоритм определения четности числа простых на отрезке <$E[a,b]~symbol <172>~[x,2x]>. Алгоритм основан на сублинейных методах суммирования, разработка которых составляет основную часть статьи. Доказана теорема о сублинейном суммировании широкого класса мультипликативных функций.
  Повний текст PDF - 512.223 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Lelechenko A.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Lelechenko A. V. Parity of the number of primes in a given interval and algorithms of the sublinear summation / A. V. Lelechenko // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 104-114. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_12.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського