Наукова періодика України Дослідження в математиці і механіці


Balyas L. 
The distribution of the solutions of the congruences of special form modulo pn / L. Balyas // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 85-93. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_10
Получена нетривиальная асимптотическая формула для числа решений уравнения <$Eax sup 3 ~+~by sup 4 ~symbol Ъ~c~( roman mod~p sup n )>.
  Повний текст PDF - 466.012 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Balyas L.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Balyas L. The distribution of the solutions of the congruences of special form modulo pn / L. Balyas // Вісник Одеського національного університету. Математика. Механіка. - 2013. - Т. 18, Вип. 1. - С. 85-93. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vonu_math_2013_18_1_10.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського