Наукова періодика України Eastern-European journal of enterprise technologies


Lytvyn V. 
Development of the system to integrate and generate content considering the cryptocurrent needs of users / V. Lytvyn, V. Vysotska, V. Kuchkovskiy, I. Bobyk, O. Malanchuk, Y. Ryshkovets, I. Pelekh, O. Brodyak, V. Bobrivetc, V. Panasyuk // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2019. - № 1(2). - С. 18–39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vejpte_2019_1%282%29__3
Досліджено процеси аналізу, інтеграції та формування контенту з врахуванням криптовалютних потреб користувача. Використовуючи розроблену формальну модель і проведений критичний аналіз методів і технологій прогнозу курсу криптовалюти, побудовано загальну архітектуру системи опрацювання контенту з різних криптовалютних Інтернет-бірж. Сформульвано загальні функціональні вимоги до інтелектуальної криптовалютної системи, орієнтованої на Інтернет-користувачів. Досліджено методи, моделі та інструменти для удосконалення ефективнішої підтримки розроблення структурних елементів моделі системи підтримки прийняття рішень з керування контентом згідно з потребами користувача. Розроблено загальні архітектури backend та fronted частин інтелектуальної криптовалютної системи. Також розроблено програмне забезпечення системи інтеграції та формування контенту з урахуванням криптовалютних потреб користувачів. Проведено аналіз результатів експериментальної апробації запропонованого методу інтеграції та формування контенту з урахуванням криптовалютних потреб користувачів. Особливість системи полягає у аналізі інформації з соціальних медіа та створення прогнозу курсів на основі зібраної інформації. Дана система надає можливість вгадати тренд напрямку курсів. Конференції певної криптовалюти, нові впровадження, державні укази різних країн задають теж напрям тренду, тому це теж треба враховувати. Для того щоб врахувати більшість випадків, потрібно постійно накопичувати інформацію по темі та сортувати по таблицях в базі даних. Даний процес відбувається за допомогою спеціальної програми бота, яка збирає та індексує інформацію. Одними з кращих можливостей системи, у порівнянні з аналогами, є швидкість генерації сторінки; присутність SSL сертифіката та шифрування TLS; більш якісніший контент, так як він оновлюється щохвилини; відсутні неактивні розділи сервісу; мобільна верстка сайту без дубляжу контенту на піддомені; автоперевірки проти засмічення пошти повідомленнями про курс. Основний акцент системи робитися на частоті оновлення на швидкості агрегації даних з Інтернет-бірж і соціальних мереж.
  Повний текст PDF - 1.272 Mb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Lytvyn V.
  • Vysotska V.
  • Kuchkovskiy V.
  • Bobyk I.
  • Malanchuk O.
  • Ryshkovets Y.
  • Pelekh I.
  • Brodyak O.
  • Bobrivetc V.
  • Panasyuk V.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Lytvyn V. Development of the system to integrate and generate content considering the cryptocurrent needs of users / V. Lytvyn, V. Vysotska, V. Kuchkovskiy, I. Bobyk, O. Malanchuk, Y. Ryshkovets, I. Pelekh, O. Brodyak, V. Bobrivetc, V. Panasyuk // Восточно-Европейский журнал передовых технологий. - 2019. - № 1(2). - С. 18–39. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/Vejpte_2019_1(2)__3.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Литвин Василь Володимирович (1976–) (фізико-математичні науки)
  • Литвин Віталій Костянтинович (технічні науки)
  • Панасюк Володимир Васильович (1926–2023) (фізико-математичні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського