Наукова періодика України Вісник Черкаського університету


Станіна О. Д. 
Критерій оптимальності в одному класі неперервних багатоетапних задач оптимального розбиття множин / О. Д. Станіна // Вісник Черкаського університету. Серія : Прикладна математика. Інформатика. - 2017. - № 1-2. - С. 38-49. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VchuM_2017_1-2_6
  Повний текст PDF - 351.51 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Станіна О.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Станіна О. Д. Критерій оптимальності в одному класі неперервних багатоетапних задач оптимального розбиття множин / О. Д. Станіна // Вісник Черкаського університету. Серія : Прикладна математика. Інформатика. - 2017. - № 1-2. - С. 38-49. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VchuM_2017_1-2_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського