Наукова періодика України Вісник Черкаського університету


Danielewski M. 
Nonlinear klein-gordon equation in cauchy-navier elastic solid / M. Danielewski, S. Lucjan // Вісник Черкаського університету. Серія : Фізико-математичні науки. - 2017. - № 1. - С. 22-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VchuFM_2017_1_6
  Повний текст PDF - 366.125 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Danielewski M.
  • Lucjan S.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Danielewski M. Nonlinear klein-gordon equation in cauchy-navier elastic solid / M. Danielewski, S. Lucjan // Вісник Черкаського університету. Серія : Фізико-математичні науки. - 2017. - № 1. - С. 22-29. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VchuFM_2017_1_6.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського