Наукова періодика України Journal of engineering sciences


Артюхова Н. О. 
Дослідження впливу способу організації руху сушильного агента на ефективність процесу сушіння в гравітаційній поличній сушарці / Н. О. Артюхова // Журнал інженерних наук. - 2016. - Т. 3, № 2. - С. B18-B23. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSU_tekh_2016_3_2_9
Досліджено ефективність здійснення процесу сушіння за застосування різних способів організації взаємного руху потоків сушильного агента і дисперсного матеріалу. Надано результати досліджень роботи поличної сушарки за таких умов: протитечійний рух сушильного агента та дисперсного матеріалу, протитечійний рух сушильного агента та дисперсного матеріалу з рециркуляцією сушильного агента, протитечійний рух сушильного агента та дисперсного матеріалу з байпасуванням частини потоку сушильного агента та введенням його на окремі ступені гравітаційної поличної сушарки. Показано вплив організації руху сушильного агента на характеристики дисперсного матеріалу і сушильного агента, енергетичні витрати для здійснення сушіння та його ефективність. Надано рекомендації щодо застосування наведених способів організації руху потоків залежно від необхідної кінцевої вологості матеріалу та його фізико-хімічних властивостей. Запропоновані способи організації взаємного руху потоків дозволяють або знизити витрати на нагрівання сушильного агента, або збільшити ефективність видалення вологи за незмінних енерговитрат.
  Повний текст PDF - 688.254 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Артюхова Н.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Артюхова Н. О. Дослідження впливу способу організації руху сушильного агента на ефективність процесу сушіння в гравітаційній поличній сушарці / Н. О. Артюхова // Журнал інженерних наук. - 2016. - Т. 3, № 2. - С. B18-B23. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSU_tekh_2016_3_2_9.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Артюхова Надія Олександрівна (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського