Наукова періодика України Journal of engineering sciences


Дубовой В. М. 
Побудова імітаційної моделі процесу тестування програмного забезпечення в пакеті Simulink / В. М. Дубовой, І. В. Пилипенко // Журнал інженерних наук. - 2016. - Т. 3, № 2. - С. H1-H6. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSU_tekh_2016_3_2_12
Вирішено актуальне завдання визначення моделі розроблення рішень тестування програмного забезпечення, що дозволяє прогнозувати як процес загалом, так і його певнi етапи. Мета роботи - прогнозування часу тестування програмного продукту та підвищення його якості. Аналіз процесу тестування програмного забезпечення показав, що цей процес можна віднести до розгалужено-циклiчних технологічних процесів, оскільки виконується він циклічно із прийняттям рішень на контрольних операціях. Спираючись на попередні праці, до процесу тестування програмного забезпечення було застосовано методику на основі марковської моделі. Запропонована методика дозволяє виконувати прогнозування для кожного окремого модуля програмного продукту, що забезпечує більш якісне прийняття рішень на кожній контрольованій операції всього пiдпроцесу. Для реалізації та перевірки результатів цієї методики розроблено імітаційну модель процесу тестування програмного продукту. Результати дослідження набули практичної реалізації у вигляді впровадження на підприємстві.
  Повний текст PDF - 500.1 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Дубовой В.
 • Пилипенко І.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Дубовой В. М. Побудова імітаційної моделі процесу тестування програмного забезпечення в пакеті Simulink / В. М. Дубовой, І. В. Пилипенко // Журнал інженерних наук. - 2016. - Т. 3, № 2. - С. H1-H6. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSU_tekh_2016_3_2_12.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Дубовой Володимир Михайлович (1955–) (технічні науки)
 • Пилипенко Інна Василівна (технічні науки)
 • Пилипенко Інна Віталіївна (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського