Наукова періодика України Journal of engineering sciences


Недобой В. А. 
Експериментальні дослідження впливу конструкції хвостовика інструмента на характеристики затискного патрона / В. А. Недобой, Ю. М. Кузнєцов, Жоаким Аугушто Хамуйєла Гера // Журнал інженерних наук. - 2014. - Т. 1, № 2. - С. A8-A12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSU_tekh_2014_1_2_4
Розглянуто вплив конструкції хвостовика інструмента та відхилення діаметра на характеристики інструментального затискного патрона залежно від тиску затиску та коефіцієнта зчеплення. Проведено огляд робіт інших авторів, з яких встановлено, що проблема або не розглядалася, або розв'язана не повністю. Проведено експеримент у статиці щодо визначення сили проштовхування та моменту прокручування оправок, затиснутих в інструментальному затискному патроні з різними параметрами хвостовика: оправки номінального діаметра з відхиленнями; оправки з отворами в хвостовику різного діаметра. Обчислено коефіцієнти підсилення патрона для обох випадків та побудовано графіки залежності. Установлено залежність характеристик інструментального затискного патрона від величини діаметра з відхиленнями та товщини стінки хвостовика оправок.
  Повний текст PDF - 863.064 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Недобой В.
 • Кузнєцов Ю.
 • Гера Ж.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Недобой В. А. Експериментальні дослідження впливу конструкції хвостовика інструмента на характеристики затискного патрона / В. А. Недобой, Ю. М. Кузнєцов, Жоаким Аугушто Хамуйєла Гера // Журнал інженерних наук. - 2014. - Т. 1, № 2. - С. A8-A12. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VSU_tekh_2014_1_2_4.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Недобой Вадим Анатолійович (технічні науки)
 • Кузнєцов Юрій Миколайович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського