Наукова періодика України Вісник Полтавської державної аграрної академії


Зуза В. С. 
Урожайність сої залежно від попередника, метеорологічних умов та ефективності гербіциду / В. С. Зуза, А. О. Рожков, Р. А. Гутянський // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2015. - № 1-2. - С. 22-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDAA_2015_1-2_5
Наведено результати 4-річних досліджень щодо впливу попередників, зокрема пшениці озимої та ячменю ярого та грунтового гербіциду харнес на врожайність сої в роки з різним рівнем вологозабезпечення. Встановлено, що грунтовий гербіцид харнес контролював загальну кількість і сиру масу бур'янів за попередником пшениця озима відповідно на 92 і 93 %, а за попередником ячмінь ярий - на 91 і 83 %. Виявлено, що після попередника пшениця озима формувалась більша врожайність сої, ніж після попередника ячмінь ярий.
  Повний текст PDF - 373.34 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:

Бібліографічний опис для цитування:

Зуза В. С. Урожайність сої залежно від попередника, метеорологічних умов та ефективності гербіциду / В. С. Зуза, А. О. Рожков, Р. А. Гутянський // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2015. - № 1-2. - С. 22-24. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDAA_2015_1-2_5.
 

   Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського