Наукова періодика України Вісник Полтавської державної аграрної академії


Демчук Н. І. 
Стратегічне планування інвестиційної діяльності харчових підприємств / Н. І. Демчук // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2014. - № 4. - С. 75-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDAA_2014_4_16
Визначено, що інвестиційна діяльність та її стратегічне планування повинні займати провідне місце в системі соціально-економічної діяльності й розвитку харчових підприємств у цілому за умов дії чинників невизначеності, циклічності та фінансових криз. Обгрунтовано, що це зумовлено необхідністю пошуку джерел інвестування, фінансування підприємств для підтримки або підвищення їх конкурентоспроможності, інвестиційного забезпечення реструктуризації як чинника підвищення ефективності, модернізації виробництва і розробки нових зразків продукції як відповіді на вимоги та виклики зовнішнього й внутрішнього середовища, продовольчого ринку.
  Повний текст PDF - 373.987 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Демчук Н.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Демчук Н. І. Стратегічне планування інвестиційної діяльності харчових підприємств / Н. І. Демчук // Вісник Полтавської державної аграрної академії. - 2014. - № 4. - С. 75-78. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VPDAA_2014_4_16.

      Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     

       Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського