Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Мороз М. О. 
Вплив ефекту гідродинамічної кавітації на абсорбцію NOx / М. О. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Хімія, технологія речовин та їх застосування. - 2013. - № 761. - С. 240-246. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPX_2013_761_53
Теоретично обгрунтовано й експериментально доведено вплив ефекту гідродинамічної кавітації на абсорбційні властивості води та водних розчинів нітратної кислоти щодо NOx і розкрито механізм кислотоутворення у результаті цього впливу. Проведено промислове випробовування на ПАТ "Сєверодонецьке об'єднання "Азот" з використанням на зрошення абсорбційної колони активованої води (після проходження кавітаційного пристрою), що надало змогу інтенсифікувати процес в абсорбційній колоні та частково знизити концентрацію NOx з 0,11 до 0,08 % об. у відхідних газах абсорбції за рахунок збільшення ступеня переробки NOx.
  Повний текст PDF - 332.17 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
 • Мороз М.

 • Бібліографічний опис для цитування:

  Мороз М. О. Вплив ефекту гідродинамічної кавітації на абсорбцію NOx / М. О. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Хімія, технологія речовин та їх застосування. - 2013. - № 761. - С. 240-246. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPX_2013_761_53.

  Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
  (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
 • Мороз Микола Олександрович (технічні науки)
 •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
   

     Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського