Наукова періодика України Вісник Національного університету "Львівська політехніка"


Копець Г. Р. 
Інноваційний розвиток у сфері електронного бізнесу / Г. Р. Копець, Г. В. Рачинська, К. О. Дзюбіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія : Проблеми економіки та управління. - 2016. - № 847. - С. 107-113. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPP_2016_847_19
Уточнено сутність інноваційного розвитку у сфері енергоефективності з урахуванням теоретичних підходів і концепцій розвитку інноваційної діяльності. Окреслено основні характеристики інноваційної діяльності у сфері енергоефективності. На підставі аналізу зарубіжного та вітчизняного досвіду інноваційного розвитку у сфері енергоефективності запропоновано конкретні напрямки інноваційної діяльності у сфері енергоефективності та муніципального енергоменеджменту. Підкреслено особливу важливість фінансових аспектів і людських ресурсів для розвитку інноваційної діяльності у сфері енергоефективності. Інноваційні технології у сфері енергоефективності сприяють сталому розвитку України згідно з міжнародними угодами, економному використанню енергоресурсів, підвищенню рівня екологічності діяльності підприємств та організацій. Основою для енергоменеджменту є об'єктивний облік та аналіз споживання енергоресурсів. Наведено інноваційні підходи до обліку та аналізу енергоспоживання у муніципальних об'єктах. Розглянуто використання інформаційно-комп'ютерних систем для моделювання та прогнозування складових енергоменеджменту сучасних організацій. Це забезпечує підвищення ефективності використання енергоресурсів об'єктів муніципального господарства, а також якості наданих ними послуг. Наведено досвід інноваційних заходів у сфері комплексного управління енергоспоживанням у муніципальному менеджменті м. Львів.Показано сутність інноваційного розвитку у сфері електронного бізнесу (ЕБ), враховано теоретичні підходи та концепції розвитку інноваційної діяльності. Окреслено основні характеристики інноваційної діяльності у сфері ЕБ. Проаналізовано зарубіжний та вітчизняний досвід окремих аспектів розвитку ЕБ. Запропоновано конкретні напрямки в удосконаленні процесів прийняття управлінських рішень та управління персоналом у сфері ЕБ. Наголошено на важливості ефективного управління людськими ресурсами для розвитку інноваційної діяльності у сфері ЕБ.
  Повний текст PDF - 221.791 Kb    Зміст випуску     Цитування публікації

Цитованість авторів публікації:
  • Копець Г.
  • Рачинська Г.
  • Дзюбіна К.

  • Бібліографічний опис для цитування:

    Копець Г. Р. Інноваційний розвиток у сфері електронного бізнесу / Г. Р. Копець, Г. В. Рачинська, К. О. Дзюбіна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія : Проблеми економіки та управління. - 2016. - № 847. - С. 107-113. - Режим доступу: http://nbuv.gov.ua/UJRN/VNULPP_2016_847_19.

    Додаткова інформація про автора(ів) публікації:
    (cписок формується автоматично, до списку можуть бути включені персоналії з подібними іменами або однофамільці)
  • Рачинська Галина Василівна (економічні науки)
  • Дзюбіна Катерина Олегівна (економічні науки)
  •   Якщо, ви не знайшли інформацію про автора(ів) публікації, маєте бажання виправити або відобразити більш докладну інформацію про науковців України запрошуємо заповнити "Анкету науковця"
     
    Відділ інформаційно-комунікаційних технологій
    Пам`ятка користувача

    Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського